שירותי המשרד

שירותי נוטריון

משרד עו"ד פרי מרקו מוסמך בהתאם לחוק לספק שירותי נוטריון.אנו במשרד עורכים, מאשרים מסמכים משפטיים. חתימתו של עו"ד פרי מרקו על המסמך נחשבת בעיני בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך.

פשיטת רגל

אין חכם כבעל ניסיון. עו"ד פרי מרקו צבר ניסיון כה רב עד כי כל הפרטים בחוק מוכרים לו. כל זה ועוד דואגים לכך כי המצב המסובך יפתר במינימום נזק.

הוצל"פ

התנהלות מול משרדי ההוצאה לפועל יכולים להיות מייגעים ולא לבוא על פתרונם עקב סחבת ובירוקרטיה. ההתנהלות העדיפה הוא מול עו"ד מטעמך שיזרז תהליכים וימנע נזקים לטווח הארוך

מחיקת חובות

תהליך מחיקת החובות יכול להיות מסורבל היות והוא יכול להתקע זמן רב בהליכים בירוקרטיים. על מנת לבצע את התהליך על הצד הטוב והמהיר ביותר תוך מיצוי זכויותיו של הלקוח ולשמור על כבודו יש צורך בעו"ד הבקיא היטב בתחום פשיטת הרגל.

הפטר בפשיטת רגל

החייב בפשיטת רגל יכול ורצוי שיפנה דרך עו"ד לבית המשפט בבקשה לקבלת צו הפטר שיפתור אותו מחובותיו. בית המשפט רשאי לתת הפטר מיידי, מותנה ואף לדחות את הבקשה. בהליכים כה גורליים כדאי להעזר בעו"ד בעל ניסיון רב.

הרפורמה בפשיטת הרגל

דיני פשיטת הרגל עוסקים במצב בו אדם אינו יכול לשלם את חובותיו. במסגרת החקיקה הקיימת,  עדכן הכונס הרשמי ביום 1 בספטמבר 2013 את גישתו באשר לניהול הליכי פשיטת הרגל הנפתחים לבקשות חייב וקבע מתווה מעודכן ומובנה לניהול מערכתי